ПРОЕКТИ В РЕАЛІЗАЦІЇ

 Поточні контракти мають для нас більше значення, ніж весь 30-річний досвід. Детальне планування, фінансова дисципліна та виробничі регламенти гарантують реалізацію проектів та виконання контрактних зобов'язань. 

Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІУ 

Масштабний центр реабілітації в Україні з басейнами з нержавіючої сталі від світового лідера компанії Myrtha Pools.

Illustration

Skogur SPA

Басейни SPA комплексу, розташованого у самому центрі українських Карпат. Цей каскад басейнів та SPA, із застосуванням різних матеріалів та технологій здивує гармонійним поєднанням із природою.

Illustration

Фітнес-центр Sky Fitnes

Басейн фітнес центру на 10 поверсі бізнес-центру Гулівер, побудований нами за «сухою» технологією зі збірних панелей зі сталі у 2015 році. Настав час його профілактики

Illustration

SPA бази відпочинку SHELEST

Вже популярна у столичному регіоні зона відпочинку розширює свої послуги. В даний час ми розробляємо проект нового SPA комплексу.

Illustration

Житловий комплекс Едельдорф, Київ.  

Житловий комплекс у центрі української столиці. Басейн, розташований на даху будівлі, на висоті 97 м над рівнем землі, зможе зустрічати гостинністю мешканців та гостей у будь-яку пору року.

Illustration

Басейни фітнес центру Енерджим, Київ. 

Навіть найуспішніші проекти потребують реконструкції. Особлива повага до власників, які підтримують ідеальний стан басейнів навіть у непрості часи.

Illustration

Житловий комплекс у центрі Києва

 Це безперечно, майбутній Landmark столиці України. Його численні басейни, будівництво яких ведеться в даний час, інтегровані в різні функціональні зони комплексу.оку.

Illustration

Н2О ком'юніті центр

Час коригує життя наших міст. Раніше розроблений нами проект муніципального спортивного басейну Н2О, ми коригуємо для реалізації, у тому числі, і масштабних завдань післяреабілітації жителів.

Illustration

Олімпійський центр Конча-Заспа.

Тут будується новий центр для підготовки спортсменів та проведення змагань. Ядром комплексу є унікальний басейн довжиною 79 метрів із двома пересувними перегородками від світового лідера будівництва басейнів, компанії Myrtha Pools. (Роботи тимчасово припинено).

Illustration

Паралімпійський центр Дніпро

Наймасштабніше за спортивними мірками місто спорту та реабілітації. Водний комплекс центру, площею понад 20 тис. м2, має кілька басейнів, у тому числі спортивний із пересувними перегородками.
(Роботи тимчасово припинено).

Illustration

Зараз час будівництва відкритих басейнів для комерційної експлуатації