+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Будівництво відкритих і громадських басейнів

При будівництві громадських басейнів ми виконуємо функції:
 1. Генпідрядника;
 2. Субпідрядника:
  • будівництво чаш басейнів (бетон, іржостійка сталь, оцинкована сталь);
  • комплектація і монтаж обладнання водопідготовки;
  • виготовлення і монтаж аксесуарів для басейнів SPA;
  • комплектація і монтаж спортивного обладнання;
  • спеціалізовані роботи по гідроізоляції і облицюванні;
  • роботи по виготовленню обхідних доріжок і терас.
Будівництво громадських басейнів передбачає вирішення багатьох задач. Ми дотримуємось перевіреної формули послідовних виробничих циклів, які гарантують рішення:
 • функціонального призначення;
 • інженерно-технічного забезпечення;
 • безпечної та ефективної експлуатації;
 • естетичних переваг;
 • якості виконання будівельних робіт.

Наші відкриті водні комплекси

Басейн-пляж «Selfish Club»

2017, Україна, Київ

Mercure Kyiv Congress Hotel

2015, Україна, Київ

Басейн ФЦ «GYMMAXХ-2»

2019, Київ, Україні

ГК «Ялта-Інтурист»

2009, Україна, Ялта

ФЦ «5 Елемент»

2008, Україна, Київ

Selena Family Resort

Україна, м. Черкаси

Приватний басейн.

2021, Україна, Київська обл.

Басейн База відпочинку «Шелест»

2019, Україна, Київська область

В готелях

Басейни в готелях відносяться до категорії об’єкта’ відчуттів. Під час будівництва, ми демонструємо підвищені вимоги до якості виконання робіт, особливо в частині тактильних відчуттів. При наявності у готелі корпоративних стандартів, всі работи ми виконуємо із дотриманням цих вимог. Ми виконуємо будівництво басейнів із бетону, нержавіючої і оцинкованої сталі по технології Myrtha Pools і Sky Pool. Збірним басейнам ми віддаємо перевагу при будівництві готелів у горах і віддалених від будівельних кластерів регіонах, тому що це дозволяє уникнути ризиків при виготовленні чаш для басейнів. Окрім цього, збірні басейни із металу краще компенсують коливання при можливих навантаженях у сейсмічних зонах.

Басейн-Пляж

Якщо ви плануєте зустріти літній сезон із новим відкритим басейном, оптимальний період його будівництва: жовтень –травень. Основні будівельні роботи в наших широтах ми виконауємо в жовтні-листопаді. А оздоблювальні і технологічні в квітні-травні. Це обумовлено технологічним циклом виробництвом робіт. У випадку, якщо ви не встигли підготуватись до роботи восени і хочете починати з нами весною, тоді плануйте відкриття на другу декаду липня. Відкриті басейни, це, як правило, об’єкти вражень. Тому ми звертаємо увагу на емоційну складову проектів, а також на високе навантаження технологічного обладнання, пов’язане’ із великою кількістю користувачів у пікові літні періоди.

У фітнес центрах

Обов’язковий’ набір басейнів в фітнес центрах складається із спортивного і дитячого. Далі можуть бути варіанти, які залежать від споживчих груп, визначених концепцією всього центру: для немовлят, басейн СПА, розважальний і т.п. По своїх основних параметрах, спортивні басейни в фітнес центрах нічим не відрізняються від спортивних. Проте, можливість проведення змагань може сильно змінити підхід в їх будівництві, а особливо в комплектації і точності при проведенні робіт. Тому ми рекомендуємо відразу враховувати майбутні експлуатаційні переваги і перспективу розвитку. Наявність двох спортивних басейнів, наприклад, одного в пориміщенні, а іншого сезонного на вулиці, може стати вашою конкурентною перевагою при проведенні змагань. При цьому вуличний басейн, це басейн пляж, із зонами відпочинку та розваг.

В школах

Наш головний девіз будівництва басейнів в школах і дитсадках, це «безпека».

Комплекс наших робіт по будівництві басейну складається із аналізу проектних рішень, оптимальної комплектації обладнання і матеріалами, виконанням будівельних і монтажних робіт.

Базовий термін будівництва шкільного басейна (з готовою чашою) 3 місяці.

На даху

Басейни на даху-тренд сучасного будівництва.

Ми будуємо збірні басейни з нержавіючої і оцинкованої сталі по технології Myrtha Pools, Sky Pool, а також класичні басейни із бетону.

Період навчання і експериментів ми пройшли в 2013 році і тепер точно знаємо, якими методами і рішеннями уникнути непередбачені ситуації, особливо під час робіт на висоті більш ніж 100 м над рівнем землі.

На річках

Будівництвом басейнів на понтонах, баржах, пришвартованих до причалу або на кораблях, вже мало кого здивуєш.

Завдяки нашим замовникам, ми маємо таку практику. І досвід будівництва басейнів із переливом Infiniti.

Умови співпраці

 1. На основі вашого запиту і наданого проекту, ми проводимо аналіз проектної документації (у випадку відсутності проекту, ми консультуємо ваших архітекторів і розробляємо технологічні розділи проекту).
 2. На зустрічі з вами ми обговорюємо умови співпраці, види, об’єми’ робіт, розподіл обов’язків.
 3. Ми відвідуємо будівельний майданчик і обговорюємо з вами умови виконання робіт.
 4. Ми готуємо комерційну пропозицію і проект договору.
 5. По вашому запиту, ми показуємо вам виконані нами роботи з відвідуванням об’єктів’.
 6. Ми починаємо роботи після підписання договору.