+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Будівництво спортивних басейнів

Спортивні басейни і Акватик центри для професійного спорту вимагають абсолютної точності виконання, виключаючи навіть міліметрове відхилення.

Басейни для плавання

Правила міжнародної федерації плавання (FINA) передбачають проведення змагань з плавання в басейнах на 2-х дистанціях: 50 м і 25 м. Тому всі басейни світу, в яких передбачається проведення змагань по стандартах FINA, будуються з чашами 25 м і 50 м, згідно Додатку 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5 в «Aquatic Sport Ukraine» и Класифікатору спортивних басейнів.

Ми будуємо чаші басейнів для плавання як із традиційного бетону, так і з збірного металу (технології Myrtha Pools і Sky Pool).

Басейни для водного поло

Зазвичай, змагання по водному поло проводяться в 50-х басейнах, виділяючи для нього зону певного розміру (див. Додаток 3 «Aquatic Sport Ukraine»). Проте спеціалізований басейн для водного поло з чашою 33х25м може виконувати функцію універсального басейну в міських Aquatic центрах. Особливо в містах, де водне поло просувається як пріорітетний вид спорту.

Враховуючи максимальні навантаження на окремі елементи конструкцій, будівництво басейнів для водного поло ми рекомендуємо виготовляти із бетону або по технології Myrtha Pools із нержавіючої сталі.

Басейни для синхронного плавання

Габарити басейнів для змагань з синхронного плавання визначені стандартами FINA (див. Додаток 2 «Aquatic Sport Ukraine»). Але, як правило, змагання і тренування проводяться або в басейнах для плавання, або для стрибків у воду.

Важливо! Ми відслідковуємо тренди розвитку тренувального процесу в синхронному плаванні і тому рекомендуємо будувати басейни і для тренувань, і для змагань глибиною 3 м.

Басейни для стрибків у воду і HI DIVING

Басейни для стрибків у воду, у комбинації із стрибками з вишки і трамплінів, представляють з себе унікальні спорудження. І якщо в басейнах для плавання критичними є конструкції і габаритні розміри, то в басейнах для стрибків найбільш важливим є відстань до води, безпечні конструкції вишок, технологія «повітряна подушка» (див. Додаток 4.1; 4.2 «Aquatic Sport Ukraine»).

Повноцінний тренувальний центр для стрибків у воду працює в комбінації із спеціалізованими сухими залами, тренажерними, зонами СПА. Тому, якщо у вас з’явилась’ ідея створення центру для стрибків у воду, запросіть спеціалістів на ранньому етапі робіт.

Універсальні басейни

Це найбільш розповсюджений тип басейнів. Але в універсальності є «зворотня сторона медалі». В таких басейнах від самого початку закладений внутрішній конфлікт, в основі якого, «боротьба за воду» між видами спорту. До того ж, конструктивні особливості вишок і трамплінів можуть обмежувати можливості для плавців, що перешкоджають проведенню рейтингових змагань.

Сучасні технології змінили підхід в будівництві універсальних спортивних басейнів. В першу чергу, це пересувні перегородки і регулююча підлога басейнів. Сьогодні універсальнийй басейн, це басейн і для спортсменів, і для жителів міста.

Умови співпраці

  1. На основі вашого запиту і наданого проекту, ми проводимо аналіз проектної документації.
  2. На зустрічі з вами ми обговорюємо умови співпраці, види, об’єми робіт, розподіл обов’язків.
  3. Ми відвідуємо будівельний майданчик і обговорюємо з вами умови виконання робіт.
  4. Ми готуємо комерційну пропозицію і проект договору.
  5. По вашому запиту, ми показуємо вам виконані нами роботи з відвідуванням об’єктів.
  6. Ми приступаємо до роботи після підписання і сплати договору.

Наші роботи

Спорткомплекс Liko Sport Life

2013, Україна, Київ

ГК «Ялта-Інтурист»

2009, Україна, Ялта