+380 44 344-80-15
Обговорити проект

H2O

Готові авторські проекти спортивних комплексів з басейнами

Відслідковуючи світові тренди створення муніципальної інфраструктури спорту, ми розробили авторські проекти плавальних басейнів під торговою маркою «Н2О». Це готові проекти міських центрів для спорту, тренувань, сімейного відпочинку і здорових розваг, будівництво яких вже розгорнулось в багатьох містах. Всі проекти створені на основі стандартів FINA, а також національної програми будівництва спортивних басейнів «Aquatic Sport Ukraine».

H2O Classic

Маленький проект великих можливостей. «Н2О – Classic» – це найменший за площею, але з широким спектром можливостей спортивний 25-метровий басейн.

Досконало продумана технологічна універсальність проекту дозволяє будувати його в містах із населенням від 25 тис. осіб.

Проект прогнозує розвиток дитячого і сімейного плавання, спортивного плавання, проведення змагань.

Параметри басейну слугуватиме для розвитку таких видів спорту як: плавання, синхронне плавання, водне поло.

H2O Maxi

Яскравий мультиспортивний центр «H2O – Maxi» з акцентом на проведення національних і міжнародних змагань.

Основні функції спортивно-тренувального процесу як для професійних спортсменів, так і для аматорів забезпечують:

  • • 25 метровий плавальний басейн з 8 доріжками
  • • універсальний спортивний зал
  • • фуд-зони
  • • блоки спортивної реабілітації та тренажерів

Багатофункціональний спортивний комплекс «Н2О-Maxi» об’єднує в собі найнеобхідніші види спорту для жителів сучасного міста.

H2O Aquatic

Простота проекту «Н2О – Aquatic» полягає в універсальному басейні з параметрами 75х25 метрів, де одночасно можуть тренуватися та проводити змагання плавці, синхроністи, ватерполісти.

Басейн комплектується пересувною перегородкою і регулюючою підйомною підлогою, що дозволяє розділяти басейн на 3 частини. Це розширює функціональні можливості мультиспортивного центру і забезпечує заняття різних груп клієнтів.

Оригінальне планувальне рішення роздягалень гарантує їх високу пропускну спроможність при невеликій площі. Ще одна особливість проекта – невелика кількість обслуговуючого персоналу.

Проект басейну згідно вашого завдання

Ми професійно розробимо проект басейну за індивідуальним технічним завданням та адаптуємо з врахуванням особливостей території та споживчого попиту. При бажанні замовник можете стати співавтором проекту, додавши до торгівельної марки «Н2О» свою власну назву.

Багаторічний досвід компаній «Спортпроект» та «АТМ», заснований на знаннях і компетенціях, гарантує створення сучасного плавального басейну або Aquatic Centre.

Будемо раді співпраці!

Проекти H2O в Україні

Як купити проект

  1. Варіант 1. Ви купуєте готовий комплект документації по обраному проекту із каталогу. Потім самостійно адаптуєте його до території забудови.
  2. Варіант 2. Ви купуєте готовий комплект документації по обраному проекту із каталогу. Ми, в статусі генпроектувальника, адаптуємо проект до території забудови по окремому договору.
  3. Варіант 3. Ви обираєте модель проекту із каталогу. Ми, в статусі генпроектувальника, виконуємо комплексне проектування з урахуванням ваших побажань.