+380 44 344-80-15
Обговорити проект

H2O

Готові авторські проекти спортивних комплексів з басейнами

Відслідковуючи світові тренди створення муніципальної інфраструктури спорту, ми розробили авторські проекти плавальних басейнів під торговою маркою «Н2О». Це готові проекти міських центрів для спорту, тренувань, сімейного відпочинку і здорових розваг, будівництво яких вже розгорнулось в багатьох містах. Всі проекти створені на основі стандартів FINA, а також національної програми будівництва спортивних басейнів «Aquatic Sport Ukraine».

H2O Classic, басейн 25 метрів

Маленький проект великих можливостей. «Н2О – Classic», це найменший по площі, але з широким спектром можливостей спортивний 25 метровий басейн.

Продумана технологічна універсальність проекту дозволяє будувати його в містах із населенням від 25 тис. осіб.

Проект прогнозує розвиток дитячого і сімейного плавання, спортивного плавання, проведення змагань.

H2O Standart, басейн 25 метрів

Невеликий проект для міст з населенням від 25 тис. осіб.

Передбачає наявність аквазалу з басейнами 25х16 і 12х4 м і тренажерного залу площею 150 м².

З метою розвитку дитячого і масового спорту.

H2O City, басейн 25 метрів

Проект «H2O – City» є похідною версією проекта H2O – Standart.

При аналогічній модульній конструкції, в ньому інша комбінація блоків: адміністративний, аквазал із басейнами 25х16 і 12х4 м, універсальний спортивний зал.

Це проект для невеликих міст з населенням від 25 тис. осіб.

З метою розвитку дитячого і масового спорту.

H2O Maxi, басейн 25 метрів

На 7800 метрах площі, проект об’єднав’ в себе найнеобхідніші види спорту жителів сучасного міста.

будівництво «H2O – Maxi» дозволяє вашому місту не лише організовувати тренувальний процес, але і проводити національні змагання в більш ніж 10 видах спорту.

H2O Multisport, басейн 25 метрів

Яскравий мультиспортивний центр з акцентом на проведення національних і міжнародних змагань.

25 метровий плавальний басейн з 8 доріжками, універсальний спортивний зал, блоки живлення, спортивної реабілітації та тренажерів, забезпечують основні функції спортивно-тренувального процесу як для спортсменів-майстрів, так і для аматорів.

H2O Simple, басейн 50 метрів

Простота проекту H2O – Simple оманлива. В 50-метровому басейні із 10 доріжками можуть тренуватися і проводити змагання плавці, синхроністи, ватерполісти.

Опціонально басейн комплектується пересувною перегородкою і регулюючою підлогою, що дозволяє розділяти басейн навпіл. Це розширює функціональні можливості і забезпечує одночасне заняття різних груп клієнтів.

Оригінальне планувальне рішення роздягалень гарантує їх високу пропускну спроможність при невеликій площі. Ще одна особливість проекта- невелика кількість обслуговуючого персоналу.

Проект знаходиться в розробці.

Проект басейну згідно вашого завдання

Якщо ви не змогли обрати проект із програми Н2О, ми професійно розробимо проект басейну по вашому індивідуальному технічному заданні, з врахуванням особливостей вашої території і споживчого попиту. При бажанні, Ви можете стати співавторами проекту, додавши до торгівельної марки «Н2О -……» власну назву.

Ви можете бути впевнені, що наш досвід, заснований на знаннях і компетенціях, гарантує Вам створення сучасного плавального басейну або Aquatic Centre.

Чекаємо на ваш запит!

Проекти H2O в Україні

Як купити проект

  1. Варіант 1. Ви купуєте готовий комплект документації по обраному проекту із каталогу. Потім самостійно адаптуєте його до території забудови.
  2. Варіант 2. Ви купуєте готовий комплект документації по обраному проекту із каталогу. Ми, в статусі генпроектувальника, адаптуємо проект до території забудови по окремому договору.
  3. Варіант 3. Ви обираєте модель проекту із каталогу. Ми, в статусі генпроектувальника, виконуємо комплексне проектування з урахуванням ваших побажань.