+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Відгуки про компанію

Компанія «АТМ» виконувала роботи з проектування, будівництва, комплектації і монтажу технологічного устаткування водної зони аквапарку. Роботи виконувалися на об’єкті «Аквапарк на території Торгово-розважального центру «Термінал» в м.Бровари у 2009 році. Компанія «АТМ» повністю виконала свої договірні зобов’язання. Роботи були завершені в оговорений термін з високою якістю. Станом на даний час експлуатаційна придатність виконаних робіт не втрачена.

Директор С.В.Шаргородський

Компанія «АТМ» у повному обсязі виконала роботи з реконструкції та будівництва двох спортивних плавальних басейнів в Міжнародній Тенісній Академії (МТА). Один басейн просто неба, другий басейн у приміщенні. Роботи були проведені у 2013 та 2016 роках. На даний час у басейні проводяться заняття з плавання, регулярні дитячі змагання з плавання, щоденні тренування та аква-фітнес, програми з реабілітації. Рекомендоване компанією обладнання забезпечує високу прохідну спроможність відвідувачів, якість та безпеку надання послуг.

Генеральний директор Гуменюк В.М.

З компанією «АТМ» ми співпрацюємо з 2005 року. Це надійний партнер, до якого маємо високий рівень довіри. Кваліфіковані спеціалісти компанії «АТМ» досконало розуміють сферу своєї діяльності, а запропоновані рішення завжди на крок попереду завданням сьогодення. У клубі здорових задоволень «5 елемент» компанія «АТМ» виконувала роботи з проектування та будівництва водної зони комплексу (вуличні та внутрішні басейни, душові тощо). Зараз компанією «АТМ» здійснюється технічна підтримка служби експлуатації клубу. Співпраця з «АТМ» - це дотримання обіцяних термінів, висока якість робіт та дотримання гарантійних зобов’язань.

Генеральна директорка Щербий Н.О

У центрі спорту «Ліко» компанія «АТМ» виконала роботи з проєктування та будівництва 50-ти метрового спортивного басейну. Басейн слугує центром олімпійської підготовки для української збірної команди зі стрибків у воду, тому чашу басейну будували згідно стандартів міжнародної федерації плавання (FINA). У спортивному комплексі вже відбулися два чемпіонати Європи зі стрибків у воду, де компанія «АТМ» виконувала функцію технічного партнера змагань. Компанія «АТМ» зарекомендувала себе як компетентний підрядник та надійний партнер.

Директор Дробязко О.Л.

Спеціалісти компанії АТМ цілком та повністю втілили у життя задум концептуального проєкту басейну креативної агенції YoDezeen. Роботою компанії «АТМ» дуже задоволені: професійно, конструктивно, якісно. Роботи з будівництва виконані в обумовлені терміни, враховані всі дрібниці. Було приємно співпрацювати з високо компетентною компанією.

База відпочинку Shelest

З компанією АТМ працювали над створенням водної зони першої та другої черги будівництва фітнес клубу "GYMMAXX". Водні зони комплексу стали улюбленим та знаковим місцем для жителів та гостей Києва. Проектування, будівництво та постачання обладнання для спортивних, дитячих басейнів та ванн СПА у критій та відкритій частинах фітнес клубу виконала компанія АТМ. Робота компетентної команди професіоналів. Наші найкращі рекомендації для професійної компанії.

Директор Андрійченко Г.І.

Компанія АТМ – наш надійний партнер понад 11 років. Команда професіоналів з глибоким розумінням профільних технологічних процесів. На об’єкті ЖК Новопечерські Липки компанія АТМ виконала проєктні, загально-будівельні та спеціалізовані роботи з будівництва спортивного басейну в Новопечерській школі та зовнішніх фонтанів житлового комплексу. Узгодження та корегування робочих моментів відбувається завжди оперативно з дотриманням основних термінів реалізації об’єкту.

Генеральний директор Борисенко В.І.