+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Насосне обладнання для води Herborner Pumpentechnik

28 квітень 2011

Компанія Herborner Pumpentechnik спеціалізується на виробництві високонапірного насосного обладнання для води понад 130 років. Накопичений досвід і технології дозволяють компанії, однією з небагатьох, гарантувати безвідмовну експлуатацію обладнання протягом 20 років.

Завдяки ретельному підбору матеріалів і точного дотримання технологічного процесу насоси компанії мають одні з кращих показників по ККД, ресурсу та енергозбереження.

Базисної лінією технології систем водопідготовки для басейнів є серії насосів UNIBAD і UNIBLOCK і WATERBLUE.

Моноблочний насос UNIBAD з вбудованим префільтром є лідером на ринку насосів для рециркуляції води в громадських басейнах з прісною, морською водою, термальних джерелах. Особливістю серії UNIBAD є наявність вбудованого волосоуловлювачі, виконаного з високоякісної нержавіючої сталі, з великою площею фільтрації. Вал насоса виготовлений з високолегованої нержавіючої сталі 1.4571. Динамічно збалансовані робочі колеса забезпечують відсутність вібрації і в значній мірі сприяють збільшенню терміну служби. Нерухома опора з боку насоса на відміну від стандартного двигуна виконана у вигляді посиленого дворядного радіально-наполегливого шарикопідшипника з вбудованим вузлом для змащення забезпечує тривалий термін служби.

Завдяки подальшим розробкам фабрика Herborner Pumpen запропонувала спеціальні галузеві рішення, наприклад насоси UNIBAD-XC (насос з двигуном охолоджуваний перекачується середовищем, який до 95% тепловтрат віддає воді басейну, має істотно знижену шумову характеристику і затребуваний при влаштуванні SPA-центрів і житлових приміщень). UNIBAD-XC і UNIDAB-PM є оптимальні енергосилові насоси, завдяки ним підприємство відоме як лідер на ринку інновацій.

Новинкою цього годя є насоси серії Waterblue-H – самовсмоктуючий циркуляційний насос для басейнів з вбудованим префільтром для прісної і морської води. Відмінною особливістю його є конструкція префільтр з захищеним механізмом «Easy-clean.

В асортимент «Herborner Pumpentechnik» входять також насоси для перекачки виробничо-побутових стічних вод, промислових вод і комунальних неочищених стічних вод (серії UNIVERS, UNIPUMP), також пропонується виготовлення нестандартних насосів для транспортування абразивного середовища. Під серійним назвою UNIKON виготовляє і продає установки повернення конденсату.

При своєчасному і правильному технічному обслуговуванні насосного обладнання виробництва компанії Herborner Pumpentechnik термін служби складає 20 років і більше.

Офіційним ексклюзивним представником компанії Herborner Pumpentechnik на території України є компанія АТМ. Наші кваліфіковані фахівці виконають оптимальний підбір необхідного насосного обладнання, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.