+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Атмосфера пляжного відпочинку в самому серці Києві – відкриття Басейн-пляжу в житловому комплексі «Новопечерські Липки»

4 жовтень 2018

Спочатку літа 2018 року відбулося офіційне відкриття сучасного відкритого басейну з дитячою зоною, спеціалізованими спортивними зонами і чудовою зоною релаксу.

На 3000 м² під відкритим небом компанія АТМ, спільно з Замовником, створила неповторну атмосферу пляжного сімейного відпочинку і професійних тренувань. Цей унікальний спортивно-розважальний водний об’єкт включив в себе 25-метровий відкритий басейн із спеціалізованими доріжками для плавання, аеромасажною зоною, чудовою зоною для релаксу з шезлонгами і окремий басейн-Джаузі, бар. Поруч для маленьких відвідувачів водного комплексу розташований дитячий басейн та ігровий майданчик.

Території басейну об’єднує зони відпочинку і релаксу, майданчик для функціональної тренування, важкоатлетичного спорту, бігову доріжку довжиною 300 метрів. Також на території розташовані тренажери з веслування, лижні і велотренажери, ТRХ зона.

Єдиний комплекс для відпочинку, спорту і розваг для всіх груп його відвідувачів – ось основне завдання створення цього унікального водного простору, успішно виконана досвідченими фахівцями компанії АТМ.