+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Аквапарк-Термінал

26 січень 2010

1 листопада в м.Бровари відбулося відкриття найбільшого в Україні критого аквапарку. Вперше встановлена в аквапарку розсувні скляний дах об’єднала під собою великий вибір водно-розважальних послуг: 10 басейнів, один з яких хвильової, джакузі, дитяча водна зона, 9 гірок різної конфігурації і загальною довжиною 1 км! Сауни, кафе.

Розрахунок, проект, консультація, будівництво, монтаж технологічного обладнання та облицювання чаш басейнів – всі роботи по створенню водної зони аквапарку проводилися фахівцями АТМ.

Система водопідготовки розраховувалася відповідно до міжнародних стандартів з використанням високотехнологічного обладнання фірми ASTRAL (насосна і фільтрувальна група, електрообладнання регулювання постійної температури води залежно від типу басейну, водні аксесуари і т.п.).

Компанія АТМ забезпечила безпеку «босоножних» зон, естетику і функціональність, застосувавши в облицюванні керамічну плитку AgrobBuchtal з категоріями ковзання і антибактеріальним покриттям.

До проекту такого масштабу ми йшли 10 років. Вперше в Україні параметри технології і безпеки в аквапарку знаходяться на найвищому рівні. Цей факт особливо цінний, оскільки ще на етапі проекту цілі замовника і наші принципові позиції, як фахівців галузі, в питанні реалізації громадських водних об’єктів, збіглися повністю.