+380 44 344-80-15
Обговорити проект

Басейни з нержавіючої сталі Myrtha Pools

Басейни з нержавіючої сталі

Myrtha Pools – це світовий лідер в будівництві басейнів з передових технологій. Її модульна система конструювання басейнів заснована на використанні ламінованих сталевих панелей із нержавіючої сталі, ламінованих жорсткою ПВХ-мембраною, з’єднані’ профілями із нержавіючої сталі, які забезпечують міцність конструкцій і гідроізоляцію при ідеальній точності виконання. Технологія Myrtha Pools – це ідеальне рішення багатьох проблем, які виникають під час будівництва традиційних залізобетонних басейнів.

Переваги технології Myrtha Pools

1

Myrtha використовує хромовані панелі із нержавіючої сталі. Вони кріпляться без використання зварювання, що робить всю конструкцію значно стійкішою до можливих коливань та деформацій.

2

Панелі Myrtha із нержавіючої сталі покривають щільною ПВХ-плівкою (гаряче ламінування) з лицевої сторони і прозорою зі зворотньої для додаткового захисту від грунтових вод.

3

В басейнах Myrtha Pools з’єднання між стінними панелями і бетонною підлогою виконується через раму з нержавіючої сталі, яка кріпиться до бетону із допомогою хім.анкерів. В результаті чаша структурно незалежна.

4

Myrtha Pools користується різноманітними техніками гідроізоліяції, поєднуючи механічні і хімічні методи (кріплення болтами, гаряче паяння, рідкий ПВХ).

5

Кожен отвір гідроізолюється фланцями, контр. фланцями, непроникним ущільнювачем, іноді з хімічним паянням або ПВХ покриттям.

6

Гідроізоляцію підлоги виконують подвійною/потрійною посиленою мембраною, що слугує найнадійнішим гідроізоляційним покриттям на ринку.

7

Обробка басейнів Myrtha Pools різноманітна. Тверде ПВХ покриття поєднується із будь-яким оздоблювальним матеріалом (плитка, мозаїка, скло, камінь) без обмежень. Окрім цього, при проектуванні та збірці на панелях і лотках передбачено ніші для укладки матеріалів обробки.

8

Басейни, виготовлені по технології Myrtha гарантують мінімальні витрати під час експлуатації.

Для спортивних змагань

Для готелів і курортів

Для фітнес-клубів

Для аквапарків

Для реконструкції

Для терапії і реабілітації

Умови співпраці

  1. На основі вашого запиту і наданого проекту, ми проводимо аналіз проектної документації і передаємо її на завод в Італію.
  2. На зустрічі з вами ми обговорюємо умови співпраці, види, об’єми’ робіт, розподіл обов’язків.
  3. Ми відвідуємо будівельний майданчик (у разі необхідності) і обговорюємо з вами умови виконання робіт.
  4. Ми готуємо комерційну пропозицію і проект договору.
  5. Ми переходимо до реалізації після підписання і сплати договору.