Друга міжнародна конференція PSPC 2017 «Місто та сучасний плавальний басейн»

Ноябрь 15, 2017

3 листопада 2017 року в м. Київ відбулася Друга міжнародна конференція PSPC 2017 «Місто та сучасний плавальний басейн», присвячена створенню сучасної інфраструктури спорту міжнародного рівня.

Організаторами Конференції виступила Федерація плавання України спільно з Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Національним Олімпійським Комітетом, Київською міською державною адміністрацією та Благодійним фондом Ігоря Колихаєва.

В Конференції взяли участь представники влади, спорту та бізнесу, яких об’єднує спільна мета скоординованого та системного розвитку спортивної інфраструктури в Україні.

Станом на 2017 рік в країні чітко відслідковується тенденція зростання кількості успішно реалізованих проектів спортивних комплексів нового формату. Вже сім областей України знаходяться на стадії проектування або фактичного будівництва спортивно-оздоровчих комплексів, які відповідають міжнародним стандартам. Конференція PSPC 2017 дала початок реалізації наступного етапу – впровадження досвіду успішних починань в кожне місто України.

В рамках заходу виступили 20 спікерів – представники міністерств, державної та міських адміністрацій, тренери та спортсмени, представники міжнародних спортивних комплексів та іноземних компаній-виробників провідних технологій будівництва спортивної інфраструктури.

В ході Конференції було розглянуто кейси об’єктів, які успішно реалізовуються в Україні та світі, відбувся обмін досвідом створення та реалізації муніципальних проектів між українськими та іноземними партнерами, обговорено шляхи розвитку інфраструктури спорту України відповідно до міжнародних стандартів.

До першої в Україні нетворкінг-платформи долучилися 180 учасників з 6 країн світу. Були присутні представники  22 областей та 40 міст України.

Конференція PSPC 2017 довела, що час докорінних змін в інфраструктурі спорту України настав!

З детальною інформацією щодо Конференції Ви зможете ознайомитися на офіційному веб-сайті заходу.


 

 

Поделиться